POKAL samt VAS, glas, Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda, signerade.

307737. POKAL samt VAS, glas, Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda, signerade.

Pokal signerad. Höjd 26 - 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 508