RITNINGAR, 9 stycken, flygplan, SAAB, 50/60-tal.

3077107. RITNINGAR, 9 stycken, flygplan, SAAB, 50/60-tal.

Mått av en del: ca 84x207cm.

Bruks samt åldersrelaterat slitage, ej fullständigt genomgångna, gulnad, revor förekommer.

Tema

SAAB

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått av en del: ca 84x207cm.

Tema

SAAB

Antal besök: 671