OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hamnmotiv med båtar, olja på duk, otydligt signerad.

307698. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hamnmotiv med båtar, olja på duk, otydligt signerad.

42 x 81 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 81 cm.

Antal besök: 891