BORDSLYSTER samt LJUSSTAKE, Gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

307690. BORDSLYSTER samt LJUSSTAKE, Gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Bordslyster med ljusarmar av mässing, behängd med olikformade prismor. Sockel av marmor, stomme med inslag av blått glas. Höjd 23 - 51cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 047