THORE ANDERSSON. olja på duk, landskapsmotiv, signerad.

3076803. THORE ANDERSSON. olja på duk, landskapsmotiv, signerad.

Ca 91x141,5 cm utan ram.
Ca 95x145 cm med ram.

Någon mindre buckla i duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 91x141,5 cm utan ram.
Ca 95x145 cm med ram.

Någon mindre buckla i duk.

Antal besök: 1 680