BAJONETT, Frankrike, 1800-tal.

307666. BAJONETT, Frankrike, 1800-tal.

Total längd med balja 65 cm. Klingans längd 52 cm.

Bruksslitage, märken, repor. Gravyr på klingan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 070