Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
STEFAN LUNDH. Motiv från Öland, Hagaby Strand, olja på duk, signerad S Lundh 1975.
307664. STEFAN LUNDH. Motiv från Öland, Hagaby Strand, olja på duk, signerad S Lundh 1975.
Mått: 46x61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått: 46x61 cm.
Garpenhus Auktioner
2 828