VÄGGUR, Junghans.

VÄGGUR, Junghans.
3076497. VÄGGUR, Junghans.

Höjd 53 cm, bredd 23 cm, djup 14 cm, urtavlans diameter 14,5 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Gott bruksskick, mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
3076497. VÄGGUR, Junghans.

Antal besök: 1 300