SÄNG/VÄGGLAMPOR, ett par. Bäcklunds Järn och Smide, Skellefteå, 1960/70-tal.

307629. SÄNG/VÄGGLAMPOR, ett par. Bäcklunds Järn och Smide, Skellefteå, 1960/70-tal.

Mässing. Längd 27, diameter 16 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Antal besök: 1 216