KOMMOD, 1800-tal.

KOMMOD, 1800-tal.
307628. KOMMOD, 1800-tal.

Höjd ca 86 cm. Längd 80,5 cm. Bredd 51 cm.

Slitage, spricka på sidan.

Gör en kostnadsfri värdering!
307628. KOMMOD, 1800-tal.

Slitage, spricka på sidan.

Antal besök: 964