HÖRNVITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

30760. HÖRNVITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

Nyckel dinnLängd 44, djup 33, höjd 203 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 3 193