RAGUSKED samt SKAFT, Nysilver och silver.

30759. RAGUSKED samt SKAFT, Nysilver och silver.

Otydliga stämplar. Ragusked med dekor av bl a festong. Längd 41 cm. Skaft dekor av bladverk. Längd 25 cm.

Mindre bucklor. ragusked ej silver.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 000