KARL DAHLQVIST. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad och daterad 1961.

307586. KARL DAHLQVIST. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad och daterad 1961.

ca 122 x 92 cm.

Karl Dahlqvist (1900–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 122 x 92 cm.

Karl Dahlqvist (1900–1971)

Antal besök: 4 604