MARIA COLLINDER. Färgetsning.

MARIA COLLINDER. Färgetsning.
3075709. MARIA COLLINDER. Färgetsning.

Hierogyf 2, signerad och numrerad 8/180, 33x25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 441