ÅNGMASKIN, Stuart D10, 1900-talets andra hälft.

3075700. ÅNGMASKIN, Stuart D10, 1900-talets andra hälft.

Höjd: ca 15 cm
ca 15 x 10 cm.

Vi vet ej om denna vara är komplett.
Ej funktionstestad.
Bruksslitage och märken kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 15 cm
ca 15 x 10 cm.

Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 897