JAN LUNDGREN. Träsnitt.

JAN LUNDGREN. Träsnitt.
3075672. JAN LUNDGREN. Träsnitt.

Maya. signerad och numrerad 205/250, 17,5x22,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 343