SEKRETÄR, 1940/50-tal.

SEKRETÄR, 1940/50-tal.
307556. SEKRETÄR, 1940/50-tal.

Längd 81, bredd 42, höjd 100 cm.

Ålder samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålder samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 376