BORDSARMATUR 2 st, metall, 1960-tal/1980-tal.

307538. BORDSARMATUR 2 st, metall, 1960-tal/1980-tal.

Bordslampa, mässingsfärgad metall, läder, Falkenberg belysning. Höjd 46 cm.
Bordslampa, fot i guld-/silverfärgad metall, höjd inklusive skärm 68 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 509