OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Utsikt över havet, signerad R Ekström, 1800-1900-tal.

307510. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Utsikt över havet, signerad R Ekström, 1800-1900-tal.

28 x 30 cm.

Ej inramad.
Mindre färgbortfall i ytterkanter.
Duken något bubblig.

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 30 cm.

Ej inramad.
Duken något bubblig.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 076