SPEGEL, fasettslipat glas, 170 x 110 cm.

307497. SPEGEL, fasettslipat glas, 170 x 110 cm.

Höjd 170, bredd 110 cm.

Skador på spegelns ram, bortfall samt repor, spegelglaset utan anmärkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 170, bredd 110 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 123