ENRICO SARACCO. Akryl på duk, signerad, daterad.
307483. ENRICO SARACCO. Akryl på duk, signerad, daterad.
50x69 cm.
Visst slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
50x69 cm.
Visst slitage.
Leiflers Auktionshus
4 697