BORDSARMATUR, ett par, keramik/trä, 1900-/2000-tal.

307463. BORDSARMATUR, ett par, keramik/trä, 1900-/2000-tal.

Höjd inklusive skärm 72 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inklusive skärm 72 cm.

Obetydligt slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 657