OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Naken kvinna vid kust. Olja på duk, signerad och daterad -47.

307430. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Naken kvinna vid kust. Olja på duk, signerad och daterad -47.

58 x 83 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 83 cm.

Fläckar.

Antal besök: 1 305