SEKRETÄR, samt RULLBORD, 1900-talets första hälft.

30738. SEKRETÄR, samt RULLBORD, 1900-talets första hälft.

Bord på trissor, vitmålat, höjd 68-100 cm. Sekretär, vitmålad, beslag av gustaviansk typ, två nycklar, längd 91, bredd 41, höjd 100 cm.

Slitage, skador, klaff med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 903