STILBYRÅ, rokokostil, med stenskiva, 1900-talets andra hälft.

307389. STILBYRÅ, rokokostil, med stenskiva, 1900-talets andra hälft.

L 62,5.
B 34,5.
H 69 cm.

Skada i framkant på övre låda.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

L 62,5.
B 34,5.
H 69 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 854