PARTI ROSTFRITT, 3 delar, termos, smörgåsgrill samt tekanna, 1900-talets mitt.

307388. PARTI ROSTFRITT, 3 delar, termos, smörgåsgrill samt tekanna, 1900-talets mitt.

Nils Johans smörgåsgrill, längd 39 cm
Termos, design Sigvard Bernadotte, höjd 29 cm
Tekanna, kökskungen, längd 22 cm.

Bruksslitage, kontakten till smörgåsgrillen saknas, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 680