CECIL FOX. 'KONVOJSTÖD' GOUACHE AKVARELL.

3073740. CECIL FOX. 'KONVOJSTÖD' GOUACHE AKVARELL.

En ram gouache akvarell ”Convoy support” signerad Cecil Fox, ram storlek 31 x 24cm.

Baksidan av ramen är lös. Under glas, ogranskad ur glaserad ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 343