BOKHYLLA MED VITRIN OCH SKÅP, Jugend, 1900-talets första hälft.

307347. BOKHYLLA MED VITRIN OCH SKÅP, Jugend, 1900-talets första hälft.

Dörr med fasettslipat glas. Höjd 178 cm. Djup 40 cm. Längd 110 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 174