DRINKBORD MED SKÅPDEL, ek, 1900-talets första hälft.

30734. DRINKBORD MED SKÅPDEL, ek, 1900-talets första hälft.

Rund profilerad skiva, diameter 69, höjd 68 cm.

Slitage, fläckar, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 380