SYLVIA STAVE. Vas, tenn, GVH Guldvaruhuset, 1933.

3073334. SYLVIA STAVE. Vas, tenn, GVH Guldvaruhuset, 1933.

Höjd 16,5 cm.
Randdekor.
Stämplad GVH, svenskt tenn, G8 (1933).

Bucklor, bruksspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16,5 cm.
Randdekor.

Bucklor, bruksspår.

Antal besök: 780