KONSTBÖCKER om Max Ernst, 2 st, 1970-tal.

3073259. KONSTBÖCKER om Max Ernst, 2 st, 1970-tal.

"Max Ernst", Galeries nationales du Grand-Palais, Pris, 1975.

"Max Ernst", Sarane Alexandrian, Editions Filipacchi, Paris, 1971.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 324