BLÅVITA KRUS (3), stengods, Gustavsberg, Göteborg, 1800-talets slut.

307325. BLÅVITA KRUS (3), stengods, Gustavsberg, Göteborg, 1800-talets slut.

Högsta höjd 11,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 11,5 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 262