SMYCKEN, FLAKONG samt ETUIER, silver, 1800/1900-tal.

307322. SMYCKEN, FLAKONG samt ETUIER, silver, 1800/1900-tal.

2 st etuier, största måttet ca 10,5 x 7,5 cm.
Flakong, höjd ca 5 cm.
Smycken, bland annat armband.

Total vikt ca 200 gram.

Slitage, bucklor, gravyrer, delar till smycken saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flakong, höjd ca 5 cm.
Smycken, bland annat armband.

Total vikt ca 200 gram.

Antal besök: 1 360