BOK, Svecia Antiqua & Hodierna, Wahlström & Widstrand, 1900.

307302. BOK, Svecia Antiqua & Hodierna, Wahlström & Widstrand, 1900.

"Opus celeberrimum, dirigente Hans Hildebrand, Antiquario Regni. Denuo ediderunt Wahlstroem & Widstrand, Holmiae, A.D. MDCCCC". Reprod. och tryckt hos Kungl. Hofboktr. Iduns tryckeri aktiebolag, Stockholm, 1900.

Bruks och åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Ej genomgången i sin helhet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 001