KAROLY PALDEAK. Olja på duk, signerad.

307254. KAROLY PALDEAK. Olja på duk, signerad.

Stilleben. 49 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stilleben. 49 x 60 cm.

Antal besök: 2 612