FISKBESTICK, 24 delar, silver, "Prins Albert", CG Hallberg, 1946, vikt ca 1359 gram.

307246. FISKBESTICK, 24 delar, silver, "Prins Albert", CG Hallberg, 1946, vikt ca 1359 gram.

Längd 19 - 21,5 cm.

Bruksslitage, repor, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19 - 21,5 cm.

Bruksslitage, repor, gravyr.

Antal besök: 1 411