BORDSLAMPA, ananas, trä/mässing, 2000-tal.

3072189. BORDSLAMPA, ananas, trä/mässing, 2000-tal.

Träskulptur, omgjord till lampfot
Höjd 64-81, diameter ca 18 cm.

Bruksskick, ytslitage, maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 400