TILLBRINGARE, glas, Monica Bratt, Reijmyre, 1950-tal.

307209. TILLBRINGARE, glas, Monica Bratt, Reijmyre, 1950-tal.

Röd glasmassa. Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd glasmassa. Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 793