PROMENADKÄPP MED HANDTAG I SILVER.

3072019. PROMENADKÄPP MED HANDTAG I SILVER.

Käpp med silverhandtag, daterad 1937, längd 87cm.

Bruksslitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, gravyr.

Antal besök: 455