RINGAR, 7 st, silver, totalvikt ca 17 gram, 1900-tal.

307194. RINGAR, 7 st, silver, totalvikt ca 17 gram, 1900-tal.

Innerdiameter ca 1 - 2 cm.
3 st ringar otydligt stämplade.
2 st Nordiska Juvelaktiebolaget, Stockholm, 1941 samt 1947.
1 st Alton Guldvaru Ab, Falköping, 1969.
1 st stämplad GG, Falun, 1909.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innerdiameter ca 1 - 2 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 669