GUNGHÄST, möjligen BRIO, 1900-talets mitt/andra hälft.

307172. GUNGHÄST, möjligen BRIO, 1900-talets mitt/andra hälft.

Längd 72, bredd 28, höjd 43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 006