KARUSELLBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

307158. KARUSELLBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Mahognyfaner. Fyrdelad pelarfot på hjultrissor och bord med grönläder skiva och två lådor i sargen. Diameter 49, höjd 59 cm.

Lätt bruksslitage samt mindre stötmärken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 889