KNÄCKEBRÖDSBURK, plåt, "Souvenir", Rättviks Spisbrödsfabrik, 1900-tal.

307149. KNÄCKEBRÖDSBURK, plåt, "Souvenir", Rättviks Spisbrödsfabrik, 1900-tal.

Höjd 20 cm, diameter 32,5 cm.

Bruksslitage, märken, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm, diameter 32,5 cm.

Antal besök: 6 667