ÅNGMASKINER, samt slipmaskin, plåt, Wilesco, 1900-talets mitt.

307120. ÅNGMASKINER, samt slipmaskin, plåt, Wilesco, 1900-talets mitt.

Ångmaskin, Dampfmashine, delvis D10, Wilesco
Slipmaskin, Schleifbock, Wilesco.

Den mindre ångmaskinens skorsten trasig, drivtrådar saknas, smuts, kartong med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 386