BYRÅ MED STENSKIVA, gustaviansk stil, 1900-tal.

307115. BYRÅ MED STENSKIVA, gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd 80 cm. Längd 80 cm. Djup 48 cm.

Ett bakben avbrutet samt fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 583