STRÖSKED, silver, Lund, Dahlberg 1851.

3071076. STRÖSKED, silver, Lund, Dahlberg 1851.

Skaft av ben. Längd ca 10 cm.
Proveniens; Aron Oskarsson, Finspång.

Bruksslitage.

Tema

Aron Oskarsson del II

Gör en kostnadsfri värdering!

Skaft av ben. Längd ca 10 cm.

Bruksslitage.

Tema

Aron Oskarsson del II

Antal besök: 302