HORST JANSSEN. Boksamling om grafik, 2 objekt, tryckår, 1976.

3070738. HORST JANSSEN. Boksamling om grafik, 2 objekt, tryckår, 1976.

"Berggruen PARIS 1891", Aquarelles, Dessins et Gravures, 1976, Paris.

"Zeichnungen und Radierungen 1969-1975 Auswahl aus dem graphischen werk", 1976, Hamburg, signerat verk.

Bruksslitage.

Horst Janssen (1929–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Horst Janssen (1929–1995)

Antal besök: 372