BORD med iläggsskivor, 50-tal.

30705. BORD med iläggsskivor, 50-tal.

Ek med skiva i teak. Längd ca 140 cm (+ 2 x 90, skivor), höjd 76, bredd 83 cm.

Fanérskador. Mindre inbuktningar på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 663