SKÅP med lådor, teak, omkring 1900-talets mitt.

307011. SKÅP med lådor, teak, omkring 1900-talets mitt.

Längd 95, bredd 40, höjd 97 cm.

Slitage, märken, repor. Enstaka stötskada på gavel. Skiva med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 631