SERVERINGSBORD/AVLASTNINGSBORD på hjul, 1900-tal.

307004. SERVERINGSBORD/AVLASTNINGSBORD på hjul, 1900-tal.

Serveringsbord i mahognyfaner med 2 uppslagsskivor
Övre lådpar samt underdel med 3 lådor
Höjd 84 cm
Längd 90 cm
Djup 45 cm
Uppslagsskivor 26 cm
Totallängd 142 cm.

Bruksskick
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 84 cm
Längd 90 cm
Djup 45 cm
Uppslagsskivor 26 cm
Totallängd 142 cm.

Bruksskick
Repor.

Antal besök: 2 219